Ŕíjen

Šelma sedlák, Kněžna ( A. Dvořák)
4.10.2019, 19h,- DJKT Plzeň

Rusalka, druhá žínka (A.Dvořák)
7.10.2019, 19h,- Národní divadlo Praha

The Classical Style, Dominanta-Donna Anna- Muzikoložka (S.Stucky)
16.10. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

The Classical Style, Dominanta-Donna Anna- Muzikoložka (S.Stucky)
20.10. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Šelma sedlák, Kněžna ( A. Dvořák)
24.10.2019, 19h,- DJKT Plzeň

Libuše, Libuše (B. Smetana)
26.10.2019, 19h, – Národní divadlo Brno

The Classical Style, Dominanta-Donna Anna- Muzikoložka (S.Stucky)
27.10. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Libuše, Libuše (B. Smetana)
27.10.2019, 19h, – Národní divadlo Brno

Září

Šelma sedlák, Kněžna ( A. Dvořák)
2.9.2019, 19h,- DJKT Plzeň

Rusalka, druhá žínka (A.Dvořák)
3.9.2019, 19h,- Národní divadlo Praha

Čekání na návrat, Komorní filharmonie pardubice
18.9.2019, 19h,- Aula Arnošta z Pardubic, Univerzita Pardubice

Symphony no. 9. (L. v Beethoven ), Pražský filharmonický sbor
26.9.2019, 19h,- Filharmonie České Budějovice

Červen

Rusalka, druhá žínka (A.Dvořák)
6.6. 2019,19h,-Národní divadlo Praha

Čert a Káča, komorná (A.Dvořák)
8.6.2019,11h,-Národní divadlo Praha

Kouzelná flétna, První dáma (W.A.Mozart)
12.6. 2019, 19h,-Stavovské divadlo Praha

Don Giovanni, Donna Elvíra (W.A.Mozart)
17.6. 2019, 19h, Stavovské divadlo Praha

Kouzelná flétna, První dáma (W.A.Mozart)
19.6. 2019, 19h,-Stavovské divadlo Praha

Macbeth, Dáma (G.Verdi)
21.6.2019,19h,-Národní divadlo Praha

Květen

Rusalka, druhá žínka (A.Dvořák)
21.5.2019,19h,-Národní divadlo Praha

The Classical Style, Dominanta-Donna Anna- Muzikoložka (S.Stucky)
26.5. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

The Classical Style, Dominanta-Donna Anna- Muzikoložka (S.Stucky)
28.5. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Duben

The Classical Style, Dominanta-Donna Anna- Muzikoložka (S.Stucky)
4.4. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Kouzelná flétna, Papagena(W.A.Mozart)
6.4.2019, 19h,-Stavovské divadlo Praha

The Classical Style, Dominanta-Donna Anna- Muzikoložka (S.Stucky)
7.4. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

The Classical Style, Dominanta-Donna Anna- Muzikoložka (S.Stucky)
9.4. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Arizona Lady, Lona (E. Kalmán)
14.4.2019, 19h,-Slezké divadlo Opava

Kouzelná flétna, Papagena(W.A.Mozart)
15.4.2019, 19h,-Stavovské divadlo Praha

Don Giovanni, Donna Elvíra (W.A.Mozart)
17.4.2019, 19h, Stavovské divadlo Praha

Le nozze di Figaro, Marcellina (W. A. Mozart)
19.4. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Le nozze di Figaro, Marcellina (W. A. Mozart)
21.4. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
23.4.2019,19h,-Národní divadlo Praha

The Classical Style, Dominanta-Donna Anna- Muzikoložka (S.Stucky)
25.4. 2019, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Kouzelná flétna, Papagena(W.A.Mozart)
28. 4.2019, 19h,-Stavovské divadlo Praha

Březen

Libuše, Druhý žnec (B. Smetana)
2.3.2019, 19h, – Národní divadlo Praha

Arizona Lady, Lona (E. Kalmán)
3.3.2019, 19h,- Slezké divadlo Opava

Kouzelná flétna, První dáma (W.A.Mozart)
9.3.2019, 19h,-Stavovské divadlo

Don Giovanni, Donna Elvíra (W.A.Mozart)
14.3. 2019, 19h, – Stavovské divadlo

L’amour de Loin, Clémence ( K. Saariaho)
23.3.2019, 19h, Národní divadlo Brno

L’amour de Loin, Clémence ( K. Saariaho)
24.3.2019, 19h, Národní divadlo Brno

L’amour de Loin, Clémence ( K. Saariaho)
29.3.2019, 19h, Národní divadlo Brno

Únor

Don Giovanni, Donna Elvíra (W.A.Mozart)
1.2.2019, 19h, – Stavovské divadlo

Kouzelná flétna, První dáma (W.A.Mozart)
2.2.2019, 19h,-Stavovské divadlo

Kouzelná flétna, První dáma (W.A.Mozart)
8.2.2019, 19h,-Stavovské divadlo

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
14.2.2019, 19h,- Národní divadlo Praha

Piková dáma, Líza(P. I. Čajkovskij)
21.2.2019, 19h,- Mahenovo divadlo Brno

Piková dáma, Líza(P. I. Čajkovskij)
26.2.2019, 19h,- Mahenovo divadlo Brno

Prosinec

Čert a Káča, Komorná ( A. Dvořák)
1.12.2018, 11h,-Národní divadlo Praha

Macbeth, Dáma(G.Verdi)
5.12.2018, 19h,-Národní divadlo Praha

Kouzelná flétna, Papagena(W.A.Mozart)
19.12.2018, 19h,-Stavovské divadlo

Macbeth, Dáma(G.Verdi)
29.12.2018, 19h,-Národní divadlo Praha

Listopad

Piková dáma, Líza(P. I. Čajkovskij)
2.11.2018,19h,-Národní divadlo Brno

Kouzelná flétna, První dáma (W.A.Mozart)
6.11.2018, 19h,-Stavovské divadlo

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
15.11.2018,19h,-Národní divadlo Praha

Kouzelná flétna, První dáma (W.A.Mozart)
23.11.2018, 19h,-Stavovské divadlo

Čert a Káča, Komorná ( A. Dvořák)
25.11.2018, 11h,-Národní divadlo Praha

Libuše, Libuše( B. Smetana )
27.11.2018, 19h,- Brno Výstaviště, Pavilon P

Říjen

Le nozze di Figaro, Marcellina (W. A. Mozart)
2.10.2018,19h,-Stavovské divadlo

Kouzelná flétna, Papagena(W.A.Mozart)
22.10.2018, 19h,-Stavovské divadlo

Libuše, Libuše( B. Smetana )
26.10.2018, 19h,- Brno Výstaviště, Pavilon P

Libuše, Libuše( B. Smetana )
28.10.2018, 19h,- Brno Výstaviště, Pavilon P

Září

Libuše, Libuše( B. Smetana )
7.9.2018, 19h,- Brno Výstaviště, Pavilon P

Libuše, Libuše( B. Smetana )
9.9.2018, 19h,- Brno Výstaviště, Pavilon P

Libuše, Libuše( B. Smetana )
11.9.2018, 19h,- Brno Výstaviště, Pavilon P

Le nozze di Figaro, Marcellina (W. A. Mozart)
30.9.2018,19h,-Stavovské divadlo

Červenec

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
10. 7. 2018, 21h. – Otáčivé hlediště Český Krumlov

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
11. 7. 2018, 21h. – Otáčivé hlediště Český Krumlov

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
12. 7. 2018, 21h. – Otáčivé hlediště Český Krumlov

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
13. 7. 2018, 21h. – Otáčivé hlediště Český Krumlov

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
14. 7. 2018, 21h. – Otáčivé hlediště Český Krumlov

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
15. 7. 2018, 21h. – Otáčivé hlediště Český Krumlov

Červen

Kouzelná flétna, Papagena(W. A. Mozart)
2. 5. 2018, 19h. – Stavovské divadlo

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
14. 6. 2018, 19h. – Národní divadlo Praha

Don Giovanni, Donna Elvíra (W. A. Mozart)
30.6.2018, 19h. – Stavovské divadlo

Květen

Čert a Káča, Komorná(A.Dvořák)
12. 5. 2018, 19h. – Národní divadlo Praha

Le nozze di Figaro, Marcellina (W. A. Mozart)
18. 5. 2018, 19h. – Stavovské divadlo

Piková dáma, Líza(P. I. Čajkovskij)
23. 5. 2018, 19h. – Národní divadlo Brno

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
24. 5. 2018, 19h. – Národní divadlo Praha

Duben

Arizona Lady, Lona (E. Kalmán)
4. 4. 2018, 19h, – Slezské divadlo Opava

Die Zauberflöte, Papagena (W. A. Mozart)
6. 4. 2018, 19h, – Stavovské divadlo Praha

Don Giovanni, Donna Elvíra (W. A. Mozart)
13. 4. 2018,19h, – Stavovské divadlo Praha

Powder her face, Duches (T. Adès)
17. 4. 2018, 19h, – Divadlo Reduta Brno

Powder her face, Duches (T. Adès)
22. 4. 2018, 19h, – Divadlo Reduta Brno

Powder her face, Duches (T. Adès)
25. 4. 2018, 19h, – Divadlo Reduta Brno

Don Giovanni, Donna Elvíra (W. A. Mozart)
27. 4. 2018,19h, – Stavovské divadlo Praha

Le nozze di Figaro, Marcellina (W. A. Mozart)
29. 4. 2018, 19h, – Stavovské divadlo Praha

Březen

Piková dáma, Líza (P. I. Čajkovskij)
1. 3. 2018, 19h – Mahenovo divadlo Brno

Le nozze di Figaro, Marcellina (W. A. Mozart)
2. 3. 2018, 19h – Stavovské divadlo Praha

Die Zauberflöte, Papagena (W. A. Mozart)
3. 3. 2018, 19h – Stavovské divadlo Praha

Arizona Lady, Lona (E. Kalmán)
19. 3. 2018, 19h – Slezské divadlo Opava

Arizona Lady, Lona (E. Kalmán)
22. 3. 2018, 19h – Slezské divadlo Opava

Don Giovanni, Donna Elvíra (W. A. Mozart)
23. 3. 2018, 19h – Stavovské divadlo Praha

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
28. 3. 2018, 19h – Národní divadlo Praha

Die Zauberflöte, Erste dame (W. A. Mozart)
30. 3. 2017, 19h – Stavovské divadlo Praha

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
31. 3. 2018, 19h – Národní divadlo Praha

Únor

Le nozze di Figaro, Marcellina (W. A. Mozart)
1.2.2018, 19h, – Stavovské divadlo Praha

Die Zauberflöte, Papagena (W. A. Mozart)
8.2.2018, 19h, – Stavovské divadlo Praha

Rusalka, Druhá žínka ( A. Dvořák)
21.2.2018, 19h, – Národní divadlo Praha

Le nozze di Figaro, Marcellina (W. A. Mozart)
28.2.2018, 19h, – Stavovské divadlo Praha

Leden

Die Zauberflöte, Erste dame (W. A. Mozart)
7.1.2018, 19h, – Stavovské divadlo Praha

Le nozze di Figaro, La contessa (W. A. Mozart)
19.1.2018, 19.30, – Theater Wolfsburg

Prosinec

Die Zauberflöte, Erste dame (W. A. Mozart)
5.12.2017, 19h, – Stavovské divadlo Praha

Arizona Lady, Lona (E. Kalmán )
17.12.2017, 19h, – Slezské divadlo Opava

Čert a Káča, Komorná ( A. Dvořák)
26.12. 2017, 11h, – Stavovské divadlo Praha

Listopad

Powder her face, Duches( T. Adès)
2.11. 2017, 19h,- Divadlo Reduta Brno

Powder her face, Duches( T. Adès)
5.11. 2017, 19h,- Divadlo Reduta Brno

Čert a Káča, Komorná ( A. Dvořák)
25.11. 2017, 11h,- Stavovské divadlo Praha

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
29.11. 2017, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Říjen

Die Zauberflöte, Papagena (W. A. Mozart)
14.10. 2017, 19h, – Stavovské divadlo Praha

Juliette, Obchodnice s ptáky ( B. Martinů)
17.10. 2017, 19h, – Národní divadlo Praha

Září

Die Zauberflöte, Erste Dame (W. A. Mozart)
5.9. 2017, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Die Zauberflöte, Erste Dame (W. A. Mozart)
9.9. 2017, 19h,- Stavovské divadlo Praha

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
13.9. 2017, 19h,- Národní divadlo Praha

Rusalka, Druhá žínka (A. Dvořák)
21.9. 2017, 19h,- Národní divadlo Praha

Juliette, Obchodnice s ptáky ( B. Martinů)
29.9. 2017, 19h,- Národní divadlo Praha